Звернення ректора ОНМедУ Валерія Запорожана

Шановні колеги та студенти!

За підсумками оперативної наради інформую:

— В нашому університеті створено всі умови для безпеки студентів і співробітників у разі загострення ситуації. Йдеться про облаштування укриттів в гуртожитках та спеціально обладнаних місцях. Дякую начальникам ключових підрозділів за проведення оперативних заходів щодо нормального функціонування університету в умовах воєнного стану.

— Мною підписаний наказ «Щодо режиму освітнього процесу в університеті з 24.02.2022 р.»:

• Освітній процес в ОНМедУ продовжиться в дистанційній формі з використанням технологій дистанційного навчання, з безпечних для життя та здоров’я місць.
  • Визнати з 24.02.2022 р. офіційними каналами зв’язку мобільні телефони та корпоративну електронну пошту ОНМедУ, у роботі використовувати електронну платформу MS Teams та інші можливі засоби зв’язку.
  • Деканам факультетів, завідувачам кафедр налагодити та підтримувати постійні контакти з підлеглими працівниками та учасниками освітнього процесу.

— Нещодавно відбулось засідання Спілки ректорів закладів вищої освіти України. Тримаємо зв‘язок з колегами з усієї України, готові допомагати один одному.

Ще раз наголошую — слідкуйте тільки за офіційними каналами інформації, уникайте дезінформації та провокацій.

Бережіть себе!

Ректор ОНМедУ Валерій Запорожан