Зустріч волонтерів БФ «Хесед Шаарей Цион» та учасників Центру творчості ОНМедУ

28 липня 2017 року на катері «Спліт» відбулася спільна зустріч волонтерів єврейського центру «Хесед» та співробітників студентського центру творчості ОНМедУ. На чолі з новим, талановитим керівником Сніжаною Олександрівною всі присутні поринули  у часи своєї молодості. Гості забули про свої проблеми, свій вік та занурились у хвилі радості та безтурботності.

На початку заходу активні члени центру «Хесед» отримали почесні грамоти. А  вже після офіційної частини, згідно різнобічного сценарію заходу, був поведений перший конкурс – «Романтичний», під час якого всі конкурсанти висловлювали теплі побажання один одному, декламували вірші.

Наступним був конкурс – «Вгадай мелодію!». Творчий колектив центру творчості своїм співом повернув плин часу для літніх членів центру «Хесед»  – заспівав пісні їхньої молодості, чим продовжили їм життя на декілька років. Керівник центру творчості Cніжана Олександрівна зачарувала своїм співом усіх присутніх.

Дві години на катері «Спліт» промайнули непомітно. Екскурсія проходила вздовж мальовничого узбережжя Одеської затоки – від морвокзалу, через Аркадію, до мису Великий Фонтан. Атмосфера на катері була настільки теплою, що здавалося ніби всі присутні були близькими друзями, родичами і знали один одного багато років. Наприкінці подорожі Тетяна Лелеко з іншими волонтерами «Хесед» заспівали чудову пісню на честь капітана «Капитан, капитан улыбнитесь…». Сподіваємось на подальшу спільну працю з волонтерським центром «Хесед». До нових зустрічей!