Зустріч студентів ОНМедУ з народною депутаткою України Юлією Гришиною

Актив студентської спільноти Одеського національного медичного університету  взяв участь у зустрічі на тему «Можливості студентів в умовах воєнного стану»  з народною депутаткою України, головою підкомітету з питань вищої освіти Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, доктором юридичних наук, професоркою Юлією Гришиною.

На цій зустрічі було порушено кілька ключових питань і проведено обговорення, спрямовані на вирішення проблем та забезпечення розвитку студентської спільноти в умовах воєнного стану.

Ось деякі теми та питання, що розглядалися на цій зустрічі:

Безпека та благополуччя студентів: Обговорення заходів та ініціатив для забезпечення безпеки студентів в умовах воєнного конфлікту, а також забезпечення їхнього психологічного та фізичного благополуччя.

Освіта в умовах кризи: Розгляд можливостей для забезпечення доступу студентів до якісної освіти навіть під час конфлікту та обмежень.

Співпраця між університетами та владою: Обговорення можливостей співпраці між вищими навчальними закладами та урядовими органами з метою покращення умов для студентів в період кризи.

Молодіжна участь та лідерство: Визначення шляхів підтримки активної участі студентської спільноти в суспільному житті та розвитку лідерських навичок серед студентів.

Підтримка потреб студентів: Розгляд можливостей надання фінансової та психологічної підтримки студентам з високою вразливістю в умовах воєнного стану.

Міжнародна співпраця та гуманітарна допомога: Розгляд можливостей для співпраці з міжнародними організаціями та отримання гуманітарної допомоги для студентської спільноти.

Додатково до зустрічі були залучені голови ГО «Молодіжної ради Одеської області»  Юліана Назо та Ілля Бєляк, які надали цікаву та корисну інформацію стосовно роботи Об’єднання студентських самоврядувань та Експертної ради студентства. Під час обговорення тематики, пов’язаної з майбутніми змінами та вдосконаленням роботи місцевих самоврядувань Одещини, спікери з радістю поділилися своїм досвідом та розповідали про шляхи залучення до цих установ через соціальні мережі, майбутні цілі та бажані результати виконаної роботи. Було надано низку цікавих прикладів та докладних порад щодо покращення роботи самоврядувань та досягнення задовільних результатів в їхній діяльності. Такий обмін інформацією та досвідом є важливою ланкою у розвитку молодіжних організацій та сприяє подальшому зміцненню їхньої ролі у суспільстві.