З Днем хірурга України!

Мабуть, справедливим буде твердження, що хірургія є ровесницею людини. Кожну третю суботу вересня в Україні відзначають День хірурга.

Не маючи  права на спокій та відпочинок, на власні емоції, хірурги щоденно працюють на передовій: в операційних військово-польових шпиталів, рятуючи життя наших захисників та постраждалим від бойових дій, та у тилових лікарнях, де щоденно надають допомогу цивільним.

Враховуючи той факт, що в Одесі є велика кількість хірургів, відомих далеко за межами країни, ми запустили документальний цикл про особистості, чиї імена доповнюють сучасну історію славетної наукової школи Одеського національного медичного університета.

Розпочнемо  знайомство з однією з Університетських клінік ОНМедУ. Тут не тільки забезпечується високий рівень навчальної підготовки студентів, інтернів, клінічних ординаторів та проведення циклів післядипломної освіти, але й надається високоспеціалізована загальна хірургічна, урологічна, гінекологічна, травматологічна, нейрохірургічна, отоларингологічна, судинна, торакальна допомога хворим хірургічного та онкологічного профілю. Всі викладачі Центру реконструктивної та відновної медицини Одеського національного медичного університету є досвідченими діючими лікарями різних спеціальностей.

Слідкуйте за проєктом. Далі буде…