Знайомство з ОНМедУ

28 березня в Одеському національному медичному університеті пройшов День відкритих дверей. Випускників шкіл та їхніх батьків чекала яскрава насичена програма знайомства з одним із найстаріших медичних навчальних закладів України.

Майбутні абітурієнти поспілкувалися з представниками адміністрації університету, викладачами, студентами та відвідали кафедри і  майстер-класи. В симуляційному центрі стоматологічного факультету навіть спробували поставити пломбу на манекені. Емоцій було дуже багато!

Представники фармацевтичного факультету ознайомили випускників з перспективними напрямками, які дає навчання на факультеті, причому мова йшла не тільки про роботу в аптеках, а й про можливість створювати та  виготовляти ліки.

Відповідальний секретар приймальної комісії ОНМедУ доцент Геннадій Степанов розповів про особливості вступної кампанії 2024 року та відповів на питання майбутніх абітурієнтів.

Отже, нинішня зустріч пройшла змістовно, надала багато необхідної інформації та стала відправною точкою для молодих людей у виборі професії.