Знайомство з Одеським національним медичним університетом

12 грудня за ініціативою студента 3-го курсу медичного факультету №2 Даниїла Бородіна та підтримки керівництва факультету відбулось знайомство здобувачів освіти школи «Alterra School» з Одеським національним медичним університетом.

Учні «Alterra School» відвідали кафедри  пропедевтики педіатрії та  симуляційних медичних технологій, де їм були продемонстровані можливості навчання студентів. Школярам було надано можливість самим попрацювати  на манекенах та симуляторах. І вони під керівництвом викладачів кафедр змогли відпрацювати надання допомоги при невідкладних станах. Час минув непомітно, закінчили за темно.

За словами  учнів, від усього побаченого вони у захопленні. ОНМедУ їх вразив і вони хотіли би стати студентами  найстарішого медичного закладу.