З життя пішов Юлій Миколайович Кошель

Шановні колеги!

На жаль, з життя пішов доцент, завуч кафедри хірургії № 1 Юлій Миколайович Кошель.

Юлій Миколайович народився 28.07.1941 р. у с. Пархомівка Харківської області у родині службовців.

У 1960 р. вступив до Одеського медичного інституту на лікувальний факультет. Після закінчення Одеського медичного інституту на протязі 2-ох років працював на посаді лікаря-хірурга Роздільнянської районної лікарні Одеської області.

У 1968 р. Юлій Миколайович вступив до аспірантури на кафедру госпітальної хірургії Одеського медичного інституту, яку закінчив достроково у 1970 р. Захистив кандидатську дисертацію на тему “Застосування мікродоз хлористого кобальта для лікування хворих на тромбофлебіт”.

З 1970 по 1994 рр. він працював асистентом кафедри хірургічних хвороб з післядипломною підготовкою. За цей період двічі був у закордонному відрядженні: з 1976 по 1980 роки — у Тунісі, де працював хірургом (виконано більш 3000 оперативних втручань), з 1988 по 1991 р. — у Алжирі (виконано більш 1200 хірургічних втручань: ехінококектомії, холецистектомії, операції на жовчних протоках, нефректомії, тіреоідектомії, операції на шлунку та 12-ти палій кишці, грижі, апендектомії та ін.).

З 1994 р. до теперішнього часу Юлій Миколайович працював на посаді доцента кафедри хірургії №1 Одеського національного медичного університету, виконував обов’язки завідуючого учбовою частиною кафедри. Він проводив практичні заняття з хірургії із студентами VІ курсу медичного та міжнародного факультетів, інтернами, читав лекції  студентам, інтернам та лікарям на передатестаційних циклах.

За період роботи в університеті доцентом Кошелем Ю.М. були надруковані навчальні посібники:

1. «Практичні навички з хірургії для студентів вищих учбових закладів», 1994 р.
  2. «Збірник тестових завдань для визначення кінцевого рівня знань студентів VІ курсу», 1999 р.
  3.  Підручник «Хірургічні хвороби» для студентів 6 курсу, 2003 р.
  4. «Комплексный практически ориентированный государственный экзамен». Навч. посібник для студентів-випускників медичних факультетів вищих медичних навчальних закладів України, Одеса 2007 р.

Юлій Миколайович завжди користувався авторитетом серед колег та студентів.

За сумлінну працю був відзначений адміністрацією Університету та міста Одеси.

Колектив кафедри хірургії № 1 ОНМедУ сумує з приводу смерті Кошеля Юлія Миколайовича та висловлює підтримку родині.

Прощання відбудеться 22.02.2022 р. об 11 годині у Спасо- Преображенському соборі на 1 поверсі, поховання о 12 годині на 2-му християнському кладовищі.