З прийдешнім 2022 роком і Різдвом!

Шановні колеги і студенти!

Щиро вітаю вас з прийдешнім 2022 роком і Різдвом! Початок календарного року — це завжди нові надії, можливості і виклики. Тож ці святкові дні — найкращий час відпочити, накопичити енергію і натхнення на здійснення задуманого.

Рік, що минає, був плідним. Одеський національний медичний університет розпочав акредитацію, продовжує трансформацію форматів навчання, підтверджує репутацію відповідального роботодавця та надійного закладу вищої освіти. Університет розширює міжнародне співробітництво та успішно провів вступну кампанію: нашу дружню родину поповнили 326 першокурсників. Щиро дякую нашій команді за роботу!

Будучи невід’ємною частиною медичної спільноти, лікарі, викладачі і студенти ОНМедУ включилися у боротьбу з пандемією. Загалом, 2021-й став роком об’єднання зусиль. Він консолідував медичну систему, повернувши вищу медичну освіту у фокус зору керівництва держави. 2022-й стане роком реформи інтернатури, і я впевнений, наша спільнота гідно впорається із цим завданням.

Нам є, чим пишатися і є, до чого прагнути. До щасливої і розвинутої країни, в якій професія лікаря затребувана та престижна. В якій медичні працівники відчувають себе потрібними і захищеними державою. В якій науковці мають підтримку та перспективи. В якій здоров’я і життя кожної окремої людини є найвищою цінністю і загальнонаціональним пріоритетом. Впевнений, наступний рік зробить нас ще на один крок ближчими до цієї мети.

Бажаю міцного здоров’я і великих звершень у Новому 2022 році! Вірю, він принесе любов, затишок і достаток в кожну оселю. Нехай велика щаслива родина буде вам надійним тилом і невичерпним джерелом натхнення, а кожна перешкода — прискорювачем особистого і професійного росту. Веселих свят і щасливого Нового року!

З повагою і найкращими побажаннями,

ректор, академік Валерій Запорожан