З Днем працівників освіти, колеги!

Вітаю весь професорсько-викладацький склад  нашого університету з прекрасним святом — Днем працівників освіти!

У цього свята є ще одна,  прекрасна назва — День вчителя.  Вона стосується не тільки шкільних вчителів, а й усіх викладачів, педагогів, вчених, які мають учнів і передають їм свої знання, досвід, секрети майстерності, виховують їх спеціалістами з високими людськими якостями.

На початку кожного навчального року університетські аудиторії заповнюють молоді люди в білих халатах з допитливими очима, які прагнуть навчитися лікарському мистецтву. Протягом років навчання їх наставники мають можливість слідкувати за їх  професійним зростанням. Ви передаєте майбутньому поколінню не тільки знання, а ще часточку своєї душі, свого світосприйняття, доброти, віри і надії.

Другий рік професорсько-викладацький склад ОНМедУ працює на повну силу під час воєнного стану, який ускладнює життя будь-кого з нас. Але ви, вірні своєму громадянському обов’язку, продовжуєте працювати, адже знаєте, що високопрофесійні фахівці-медики потрібні суспільству в усі часи — і в спокійні, і в тривожні.

Від усього серця вітаю вас, дорогі Вчителі! Бажаю усім міцного здоров’я, душевних сил, наснаги, мужності та терпіння заради майбутнього нашої України!

Валерій ЗАПОРОЖАН