З Днем медичного працівника!

Шановні друзі!

Щиро вітаю вас з професійним святом — Днем медичного працівника!

Це професійне свято особливе, як і особливі ті, хто повертають хворих до життя, надають їм нових сил і наснаги.

Лікаря, який вилікував від тяжкої недуги, завжди пам’ятатимуть його пацієнти. Справжній лікар володіє ще й майстерністю зцілювати словом, морально підтримувати хворого і повертати йому віру в одужання.

Справжньому лікарю притаманні вміння приймати рішення, брати відповідальність на себе, прагнення до самовдосконалення та опанування новітніми медичними технологіями.

Ми живемо у складний і жорстокий час. Ворог знищує все на своєму шляху. Не є виключенням і заклади медичної сфери.

Та попри все медики працюють, часто ризикуючи життям, виявляючи справжній патріотизм, величезну відповідальність та відданість своїй справі.

В ОНМедУ жодного дня не припинявся навчальний процес, працюють усі університетські клініки. Кафедра симуляційних медичних технологій проводить тренінги з допомоги в екстрених ситуаціях. Співробітники університету у шпиталі рятують життя нашим пораненим героям…

Висловлюю слова глибокої подяки всім співробітникам університету, університетських клінік і студентам, які в надзвичайних умовах плідно працюють та навчаються.

Ще раз вітаю вас з професійним святом і бажаю мирного неба в нашій улюбленій Україні, міцного здоров’я, натхнення, невпинного професійного розвитку і реалізації всіх планів.

Щиро ваш, академік Валерій ЗАПОРОЖАН