Конкурс «Молодий вчений року»

Щорічний Конкурс «Молодий вчений року» розпочав прийом заяв на участь. Місією Конкурсу є публічне визнання інноваційних та продуктивних учених, інженерів та дослідників України, які продемонстрували творчій потенціал в окремих галузях знань, сферах діяльності та внесли помітний внесок у науку.

У Конкурсі мають можливість приймати участь українські вчені, інженери, дослідники та новатори з інших держав.

У структурі Конкурсу 5 блоків та 100 номінації, однак за рішенням Організаційного комітету можуть бути відзначені окремі вчені за їх здобутки шляхом вручення спеціальних нагород.

Відповідно до Положення про щорічний конкурс «Молодий вчений року» 2023 року заявки на Конкурс прийматимуться в електронному вигляді до 1 березня 2023 р.

Рада ТМВ звертається до спільноти молодих вчених університету щодо гідного представлені нашого закладу на Конкурсі та наголошує, що перед заповненням форми за однією із категорій необхідно ознайомитися з методикою оцінювання, яка в зрозумілій формі викладена в Додатку 1 до Положення для кожного блоку окремо. Детальне та вірне заповнення форми надасть можливість отримати максимальну кількість балів.