Творимо добро для дітей Сонця

18 березня напередодні Всесвітнього дня людей з синдромом Дауна, який Генеральна Асамблея ООН оголосила 21 березня, в бібліотеці було ініційовано проект «Творимо добро для дітей Сонця». Мета проекту – допомога благодійній організації «Дім сонця», зусилля якої спрямовані на підтримку дітей з синдромом Дауна.

Дітей «Сонця» так називають за добре серце, відкритість та чуйність. Їх робить щасливими теж саме, що й звичайних дітей – ігри, шумні компанії та сюрпризи.

Працівниками бібліотеки було передано до центру канцелярське різноманіття – альбоми, розмальовки, кольоровий папір, олівці тощо.

Немає слів аби передати емоційний відгук дітей, батьків та вихователів центру та голови благодійної  організації Оксани Зятькової, з яким вони зустріли наших чудових співробітниць – Ірину Грабарчук та Яну Швидку. І, дійсно, похмура погода дня стала наповнятися веселковими фарбами.

Не пройшло і 15 хвилин, як маленькі рученята сонячних дітей вже охайно розмальовували, з притаманним їм старанням, квіти та машинки.

Вважаємо нашим завданням – привчити суспільство до толерантності до таких особливих дітей та дарити частку свого тепла, уваги та турботи і не лише у день весняного рівнодення.

А в планах на майбутнє – виставка робіт талановитих сонячних дітей в бібліотеці, на яку будуть запрошені всі бажаючі доторкнутися до особливого мистецтва, сповненого посмішками та добротою.