Вдячні нашим захисникам!

14 жовтня 2022 р. весь колектив кафедри суспільних наук та студенти, для яких у цей день проводилися заняття, долучилися до святкування Дня захисників і захисниць України.

У дистанційному форматі було проведено інформаційно-освітні бесіди з використанням матеріалів Українського інституту національної пам’яті. Студенти переглянули тематичні відеоролики, запропоновані викладачами, а також представили презентації. Викладачі кафедри дякують студентам за участь в організації заходів.

Студенти 1 курсу 5, 6, 7, 11 груп медичного факультету поділилися своїми думками про те, хто для них є сьогодні уособленням захисників України: професіональні військові, добровольці, волонтери, медики, хто ціною свого здоров’я і свого життя виборюють свободу Україні. Студенти пригадали історію свята, підготували тематичні плакати і листівки у формі фотоколажу; за допомогою світлин, малюнків вони показали, яким постає перед ним образ захисника та захисниці України.

Студенти 2 курсу медичного факультету групи В201 надали інформацію про історію свята, підготували презентації, в яких показали історію козаків, які боронили рідну землю, а також відомості про свято Покрова, яке теж відмічається 14 жовтня.

На заняттях зі студентами-іноземцями міжнародного факультету 2 курсу 3 групи, 5 курсу 6 групи, 2 курсу 1 групи викладачі запропонували переглянути відео-роліки та зробили повідомлення з поясненням значення цього дня.

Необхідно пам’ятати про події, які переповнюють гордістю та хвилюваннями серця мільйонів громадян нашої України та душі віруючих, бо це день пам’яті та пошани всіх, хто впродовж століть боровся за державний суверенітет України, свята звитяги українського лицарства, духовних сподівань.