Вступну кампанію завершено

В Одеському національному медичному університеті закінчилась вступна кампанія для вітчизняних абітурієнтів. Приймальна комісія підбиває підсумки. Завдяки високому рейтингу ОНМедУ, профорієнтаційним заходам збільшилась кількість вступників в порівнянні з минулим роком. Понад 450 осіб виявили бажання здобувати професію лікаря, стоматолога та фармацевта у стінах Одеського національного медичного університету. Найпопулярніша спеціальність, як і в попередні роки — медицина.
Відповідальний секретар приймальної комісії ОНМедУ Е. С. Бурячківський зазначив: «Незважаючи на пандемію, яка триває, показники останніх років перевершено. Ми провели, хоч і в онлайн режимі, значний обсяг профорієнтаційної роботи. На базі університету вже декілька років, відповідно до наказів МОН та МОЗ України, працюють Освітні центри «Донбас-Україна» та «Крим-Україна». Цей рік також не став виключенням для вступників з Криму та Донбасу.
В цілому, ми задоволені і умовами роботи Приймальної комісії в новому приміщенні з сучасним ремонтом та новим обладнанням для комфортної подачі документів вступниками, і ходом вступної кампанії, і кількістю нових студентів.
До речі, прошу першокурсників стежити за офіційним сайтом ОНМедУ, де публікується інформація про початок навчання, зустріч з деканами, поселення в гуртожиток, видачу підручників тощо».
Зазначаємо, що вступна кампанія для іноземних громадян триває до 31 жовтня 2021 року. З питаннями щодо вступу іноземних абітурієнтів просимо звертатися за телефоном +38 (048) 731-70-47 з 9:00 до 16:00 та на електронну адресу [email protected] Всю необхідну інформацію також можна отримати на сайті університету.