Вступна кампанія: Одеський національний медуніверситет збільшив конкурс у порівнянні з минулим роком

Одеський національний медичний університет отримав більше заяв від абітурієнтів на вступ у порівнянні з минулим роком. Прийом заяв завершується 23 липня о 18:00. Про це заявив кандидат медичних наук, доцент, відповідальний секретар приймальної комісії Едуард Бурячківський в ефірі ТРК «Южная Волна».
За словами Едуарда Бурячківського, ОНМедУ традиційно користується високим попитом серед абітурієнтів. Навіть карантинні обмеження у зв’язку з пандемією Covid-19 не змогли порушити цю тенденцію. «Наш університет один з найстарших, з великими традиціями, досвідом викладання, міжнародними науковими зв’язками і досягненнями. Ми продуктивно поєднуємо цей академізм з сучасними напрацюваннями. Одеський медичний університет інтегрується в європейський і світовий освітній простір, є трендовим серед випускників шкіл», — наголосив секретар приймальної комісії.
ОНМедУ проводить набір на спеціальності «Медицина», «Стоматологія» та «Фармація, промислова фармація». Кількість бюджетних місць відповідає рівню минулого року: 300 місць держзамовлення на спеціальність «Медицина» та 2 місця на «Стоматології». Прийом заяв стартував 14 липня. Співробітники приймальної комісії надали всім охочим абітурієнтам консультативну допомогу з питань створення електронних кабінетів, подання заяв, тощо. «Ніхто не залишився без уваги і нашої допомоги. Станом на 20 липня, ми отримали на 100 заяв більше, ніж у минулому році. При цьому йдеться про тих абітурієнтів, які мають необхідні бали ЗНО і були допущені до конкурсу», — сказав Едуард Бурячківський, додавши, що вступна кампанія для іноземних студентів триватиме до 1 листопада і може бути продовжена з огляду на епідеміологічну ситуацію.
Зі свого боку кандидат біологічних наук, доцент, заступник секретаря приймальної комісії і керівник наукових центрів «Крим-Україна» і «Донбас-Україна» Володимир Анісімов повідомив, що другий рік поспіль ОНМедУ приймає на навчання абітурієнтів з тимчасово окупованих територій. Володимир Анісімов наголосив на достатній кількості абітурієнтів, зокрема з Криму, що претендують на зарахування на перший курс.
Іноземним студентам, а також всім охочим студентам з інших міст університет гарантовано надає місця у гуртожитку.