Всеукраїнський вебінар «Українська для кожного…»

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» інформує, що 26 січня 2023 року в онлайн-режимі відбудеться Всеукраїнський вебінар «Українська для кожного…».

Організаторами вебінару є Міністерство освіти і науки України, Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України, ГО «Ukraine Active».

До участі запрошуємо представників органів управління освітою, закладів післядипломної педагогічної освіти, центрів професійного розвитку педагогічних працівників, керівників і вчителів закладів загальної середньої
освіти та професійної (професійно-технічної) освіти, викладачів закладів вищої освіти, науковців, аспірантів, усіх зацікавлених осіб.

Участь у заході безоплатна.
Початок заходу о 14:00.

Попередня реєстрація учасників за покликанням

Учасники вебінару зможуть отримати сертифікат про підвищення кваліфікації на 3 години / 0,1 ЄКТС.

Довідки за телефонами: +38 (068) 044-16-42 – Алла Яківна Полторацька;
+38 (097) 842-32-67 – Галина Анатоліївна Коломоєць.