Всеукраїнський краєзнавчий конкурс «От де люде наша слава, слава України»

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» повідомляє, що Всеукраїнський благодійний Культурно-науковий фонд Т. Г. Шевченка запроваджує цього року до 210-річчя від дня народження Кобзаря Всеукраїнський краєзнавчий конкурс «От де люде наша слава, слава України». До участі запрошується учнівська та студентська молодь.

Конкурс проводиться з метою формування національної свідомості, сприяння виявленню талановитих дослідників, зацікавлених у розвитку шевченкознавства, популяризації як його творчості, так і діяльності та творчості своїх видатних земляків.

Конкурс оголошується 1 жовтня 2023 р.:

• початок прийому анкет-заявок на участь у Конкурсі — 1 грудня 2023 р.; · початок прийому робіт — 1 січня, кінцевий термін подання творів — 31 січня 2024 р.;
  • переможці оголошуються 9 березня 2024 р.

Нагородження відбувається в електронному вигляді впродовж березня. Конкурс проводиться в електронному форматі.

З детальною інформацією щодо участі можна ознайомитись за посиланням: https://ot-de-lude-nasa-slava-slava-ukraini4.webnode.page/

Участь у Конкурсі безоплатна.

Координатор Конкурсу: Людмила Красицька, президент Фонду Т.Шевченка. Телефони: +38(050)387-01-26, +38(097)329-50-95, Viber, WhatsApp: +38-073-473-72-27, електронна скринька: [email protected]