Нагадуємо, що кожного року серед студентів вищих навчальних закладів України проходить Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт (Конкурс)

із  167 галузей знань і спеціальностей, на який студенти можуть подавати до розгляду виключно пошукові роботи.

До найбільш актуальних галузей знань для студентів медичного профілю можна віднести: “Медицина”, “Теоретична медицина” (на українській та англійській мовах) “Педіатрія”,  “Медична психологія”, “Клінічна медицина, фундаментальна медицина, профілактична медицина, фармакологія, фармація (англійською мовою), “Фармація, промислова фармація”, “Стоматологія”, “Фізична терапія, ерготерапія”. Однак, звісно, участь у конкурсі з інших галузей знань також не лімітовано.

В Одеському національному медичному університеті закінчився перший етап конкурсу на якому було розглянуто та рекомендовано до участі у другому етапі 8 студентських наукових робіт з галузей знань: “Фармація, промислова фармація”, “Теоретична медицина” (українською мовою), “Теоретична медицина” (англійською мовою).

Також нагадуємо, що в Одеському національному медичному університеті проводитиметься другий етап Конкурсу з галузі знань “Теоретична медицина” (українською мовою).

Прийом робіт триває до 19 лютого 2022 р.

Оформлення робіт та порядок проведення регламентовано Положенням про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей.

Заключна конференція за результатами Конкурсу відбудеться 30 березня 2022 р. Просимо усіх учасників слідкувати за новинами щодо Конкурсу.

З питань щодо проведення Конкурсу в Одеському національному університеті можна звертатися до відповідальної особи – Філоненко Олени В`ячеславівни, +380506514433