ОНМедУ долучився до Дня єднання

16 лютого Указом Президента України (N 53 від 14.02.2022 р.) для посилення консолідації українців, зміцнення їхньої стійкості на тлі зростання гібридних загроз, пропагандистського та морально-психологічного тиску на суспільну свідомість оголошено Днем єднання.

В Одеському національному медичному університеті, як і по всій країні, щоб показати свою єдність у цей день було піднято Державний Прапор України, а о 10-й ранку — в усіх аудиторіях та в холі Головного корпусу пролунав Державний Гімн у виконанні студентів і викладачів.

Голова профспілкової організації студентів ОНМедУ Ладиженська Валерія ініціювала проведення заходу із забезпечення медіаграмотності серед здобувачів освіти з питань протидії гібридним загрозам та інформаційно-пропагандистському впливу.

У своєї презентації Валерія розповіла про уміння користуватися інформацією, виділяти реальність від вигадок, вибирати потрібну та правдиву інформацію. А також зазначила, що у в зв’язку з ситуацією, яка склалася останнім часом у нашій країні, для кожного українця головне — це не панікувати і не реагувати на інформаційні провокації. «Так ми можемо допомогти нашій державі», — акцентувала голова студентського профкому. Викладач кафедри суспільних наук Миколай Кулачинський у своїй доповіді цікаво і на яскравих прикладах нагадав про знакові події в історії України та закликав студентів бути гідними наших величних предків.

Проректор з якості Валентина Проценко у своєму виступі наголосила: «Сьогодні вся країна відзначає надзвичайно важливу подію — День єднання українців, мета впровадження якого — показати, що ми єдині. Ми — українці — гордо говоримо про це усьому світові, адже в єдності наша сила. Єднаймося, українці!».