Вітання з Днем Незалежності України

Шановні колеги та студенти, щиро вітаю з 29-ю річницею Незалежності України!

Добре пам’ятаю день проголошення Акту незалежності. Піднесення, хвилювання, мрії, надії… Це відчувалося в повітрі. Не всім сподіванням судилося справдитися. Ми зазнавали поразки, потрапляли в кризи, але ніколи не опускали руки, завжди відстоювали своє право на заможну та сильну Україну.

Хто знає про служіння Батьківщині більше, аніж лікарі? Завжди напоготові, лікувати та рятувати за будь-яких умов,  працювати, не шкодуючи себе. Благородний вибір служити людям. Робити життя в країні якіснішим, здоровішим і щасливішим. Для нас це найбільша винагорода. Я мрію про країну, яка б дійсно цінувала труд лікарів та створювала умови для їхнього всебічного розвитку та гідного життя.

Україна багата талановитими людьми. Видатними вченими, лікарями, дослідниками. Вони закладали фундамент, а наступним поколінням — будувати. Вам продовжувати почате, реформувати та модернізувати країну. Україна належить молоді — красивій і талановитій. Спостерігаючи за студентами Одеського національного медичного університету, я спокійний за її майбутнє.

Зі святом, друзі! Любіть, шануйте, служіть рідній землі. Будьте здоровими, щасливими, амбітніми та активними. Розвитку і миру всім нам.

З повагою, голова Вченої ради ОНМедУ, академік Валерій Запорожан