Вітання ректора ОНМедУ Валерія Запорожана до Дня Незалежності України

Шановні колеги, студенти, співвітчизники!

Щиро вітаю вас із ювілейною, 30-ю річницею Незалежності України!

Видатний французький філософ-просвітитель Вольтер колись написав: «Україна завжди прагнула до свободи». І 24 серпня 1991 року ми її здобули. Цей день відкрив нову сторінку в історії нашого народу. Відтоді ми пройшли непростий шлях: були злети і падіння, кризи та перемоги, моменти загальнонаціонального єднання.

День Незалежності щороку відчувається по-різному. Колись із болем, колись із радістю, але неодмінно — із гордістю. За гідну, сильну, вільну, незламну та суверенну державу.

Для науковців і лікарів це були тернисті тридцять років: мізерні зарплати та соціальна незахищеність, нестача ліків і застаріле обладнання, а подекуди й байдужість держави до проблем медицини. Попри це, ми продовжували працювати.

Саме лікар не на словах, а на ділі знає, що таке служити Батьківщині!

Упевнений, ми побудуємо країну, в якій цінуватимуть і поважатимуть роботу лікарів, надаватимуть умови для їхнього професійного розвитку та гідного життя. Адже саме на лікарях лежить відповідальність за найцінніше — здоров’я і життя Людини.

Українці — талановитий і працьовитий народ. Ми вже показали і собі, і всьому світу, що можемо бути господарями на своїй землі, боронити власну державу та боротися за кращу долю. Знаю, що ми ніколи не відступимо.

Від щирого серця бажаю Україні миру та процвітання. Усім нам зичу міцного здоров’я, добробуту, незламної віри в заможне та щасливе майбутнє України!

Друзі, зі святом вас!

З повагою ректор ОНМедУ Валерій Запорожан