Вітальні слова завідуючих кафедр першокурсникам

Завідувачі кафедр Одеського національного медичного університету вітають першокурсників з початком навчання та запрошують на свої кафедри.
Шановні, першокурсники, ви стали студентами одного з найстарших і найславетніших університетів України. Протягом 120 років тут готують висококваліфікованих медичних працівників, які прославляють наш університет по всьому світу. В ОНМедУ є все для вашого успішного навчання. Користуйтеся цією базою знань, будьте наполегливими та допитливими, беріть від навчання максимум і прагніть стати найкращими в своїй справі!
Бажаємо успіхів, цікавих відкриттів, справжніх друзів. Віддавайте навчанню всіх себе, свідомо обирайте свою майбутню спеціалізацію. Запрошуємо на кафедри!