Напутні слова першокурсникам від випускників Одеського медичного університету

Чимало студентів Одеського національного медичного університету, завершивши навчання, пов’язують своє життя з Одесою. Будують успішні кар’єри вчених і лікарів, очолюють провідні медичні заклади. Багато років тому вони пройшли шлях, який ви тільки розпочали. Попереду вибір спеціалізації, перші іспити, довгі роки навчання і самовдосконалення.
«Одеський університет — один з найкращих в Україні. Проведені тут роки без перебільшення — найщасливіші в моєму житті. І сьогодні для мене немає більшого щастя, ніж бачити щасливі очі пацієнток, відчувати вдячність матері поруч з немовлям. Для нас, лікарів, ще вища винагорода», — сказав Ігор Шпак, професор, головний лікар пологового будинку №5. Він закликав першокурсників відповідально поставитися до вибору спеціалізації, стати сильними, мужніми та розумними лікарями.
Директор міської лікарні №10, професор Денис Себов привітав першокурсників із початком навчання та нагадав, що воно потребуватиме всієї їхньої уваги та великих зусиль: «Ви обрали складну і відповідальну професію. Вона складається не тільки з професійних навичок, але й обізнаності в медичній етиці, в мистецтві спілкування лякая з пацієнтом. Наша Альма-матер готова дати вам все, щоби ви могли освоїти професію і стати в ній кращими».
Випускники ОНМедУ досягають успіхів і в приватній практиці. Анестезіолог-реаніматолог Дмитро Гавриченко очолює найбільшу приватну клініку півдня України, під його керівництвом працюють 800 медичних працівників. «Це плод щоденної важкої праці. Бажаю вам пройти цим шляхом, працюйте кожний день, виховуйте в собі людяність. Я продовжую навчатися і вам бажаю не зупинятися на досягнутому», — сказав Дмитро Гавриченко.