Вітальне слово наукового директора у ізраїльському медичному центрі Шеба, Тель Хашомер Олександра Тененбаума студентам-першокурсникам ОНМедУ

Доброго дня! Я – професор Олександр Тененбаум, науковий директор Медичного центру Шиба при Тель-Авівському університеті і головний редактор міжнародного журналу Cardiovascular Diabetology, якій видається у Лондоні.
Зовсім скоро ви почнете новий навчальний рік в прекрасному Одеському національному медичному університеті – найвідомішому медичному університеті України. Багато випускників вашого вузу успішно отримали визнання в нашій країні і поповнили ряди молодих лікарів і фахівців. І в цей важкий період пандемії коронавирусу університет продовжує виконувати свою найважливішу місію з підготовки майбутніх лікарів. У вашому університеті успішно розроблена нова система навчання, що поєднує дистанційні лекції та практичні заняття для студентів.
Щиро вітаю вас з початком нового навчального року в Одеському національному медичному університеті і бажаю успіхів у вивченні спеціальності, яка в цей період є найважливішою для всього людства. Для мене велика честь бути тут з вами сьогодні. Всього найкращого!

З повагою, Олександр Тененбаум – науковий директор в ізраїльському медичному центрі Шеба, Тель Хашомер (Sheba Medical Center, Tel Hashomer), лікар-кардіолог, професор університету Тель-Авіва, автор теорії метаболічного синдрому.