Вітаємо з нагородою та ювілеєм!

Міський голова Геннадій Труханов вручив «Знак пошани» завідувачці кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб та терапії, Заслуженому діячу науки і техніки України професору Олені Олександрівні Якименко за організацію злагодженої роботи охорони здоров’я в Одесі з нагоди святкування її ювілею.

Геннадій Труханов зазначив великий внесок директора департаменту охорони здоров’я Олени Якименко у поліпшення медичного обслуговування населення, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, впровадження сучасних методів роботи, особистий внесок у розвиток охорони здоров’я Одеси.

Олена Олександрівна – видатний вчений, лікар, педагог і організатор охорони здоров’я, очолює Департамент охорони здоров’я Одеської Міської Ради.  Вона — автор понад 500 наукових робіт, зокрема 18 монографій, навчальних посібників та підручників, 44 патентних винаходів. Науковий керівник 2 докторських і 26 кандидатських дисертацій. Оленою Олександрівною створено наукову школу  мультидисциплінарного підходу  у відновлювальному лікуванні з кардіології, ревматології, інтервенційної кардіології та аритмології, вона є науковим куратором міжнародних наукових досліджень «SIGNIFY», «BEAUTIFUL», «WARCEF», «REDUCE-IT», «THEMIS», «AT PCI».

На посаді директора департаменту охорони здоров’я Одеської Міської Ради Олена Олександрівна Якименко провела впровадження заходів з реорганізації центрів первинної медико-санітарної допомоги у формі комунальних установ шляхом їх перетворення у комунальні некомерційні підприємства, удосконалення їхньої матеріально-технічної бази, вирішення питань збереження кадрового потенціалу, реформування амбулаторної служби, що забезпечує надання медичної допомоги дитячому населенню, переведено структури та матеріально-технічної бази міських лікарень до рамкових вимог багатопрофільних лікарень інтенсивного лікування першого та другого рівнів.

За наукові досягнення, досягнення в організації охорони здоров’я Олена Олександрівна була нагороджена орденами Варвари Великомучениці ІІІ ступеня, Княгині Ольги ІІІ ступеня, Подякою Президента України, Почесною Грамота Президії Верховної Ради України, Почесною Грамотою Міністерства охорони здоров’я України, відзнаками Одеської Обласної Адміністрації та Одеської Обласної Ради, Почесною Відзнакою Одеського міського голови  «За заслуги перед містом».

Олена Олександрівна неодноразово вибиралася депутатом Одеської міської та обласної ради, є лауреатом рейтингу «100 впливових одеситів».

Шановна Олено Олександрівно, співробітники університету вітають Вас з почесною нагородою та ювілеєм і бажають Вам міцного здоров’я, щастя,  подальших успіхів в науковій, педагогічній та лікувальній діяльності!