Чергове засідання Вченої ради ОНМедУ 08.02.2021 в онлайн форматі

Шановні колеги!

08лютого 2021 р. об 11.00 год. відбудеться засідання Вченої ради Одеського національного медичного університету в дистанційному режимі. Всі члени Вченої ради та завідувачі кафедрами отримають запрошення на участь у засіданні на платформі MicrosoftTeams.Процедура таємного голосування відбуватиметься очно, і розпочнеться об 11.45 в аудиторії № 1 Головного корпусу (вул.Ольгіївська, 4).

Порядок денний:

1. Про результати роботи комісії з розгляду кандидатури з.д.н.т.України, професора Ф.І. Костєва на присвоєння звання «Почесний Доктор Одеського національного медичного університету» з.д.н.т.України, професору Ф.І. Костєву,

Допов. – Голова комісії, професор В.М. Соколов

1. Про затвердження Концепції стратегічного розвитку Одеського національного медичного університету на період до 2025 року.

Допов. – проректор з науково-педагогічної роботи,

професор В.Г. Марічереда

1. Затвердження ліміту стипендіатів, яким може призначатися академічна стипендія за результатами семестрового контролю.

Допов. – начальник планово-економічного відділу Н.З. Кадебська

1. Про призначеннярецензентів виконаної дисертаційної роботи та Голівразових спеціалізованих рад для проведення захисту кандидатських дисертацій.

Допов. – в.о. проректора з науково-педагогічної роботи,

професор О.А. Шандра

1. Про створення юридичного відділу в ОНМедУ.

Допов. – начальник відділу кадрів та військово-мобілізаційної роботи                                  к.юр.н. С.Б. Мельник

1. Про проведення внутрішнього аудиту в ОНМедУ.

Допов. – проректор з науково-педагогічної роботи,

доцент К.О. Талалаєв

7.Присвоєння вчених звань.

Допов. – Вчений секретар,професор О.Л. Аппельханс