Вітаємо з ювілеєм Фізор Наталію Селіверстівну!

Сьогодні кафедра технології ліків вітає з ювілеєм чудового фахівця, доброзичливу і прекрасну жінку Фізор Наталію Селіверстівну!

З почуттям глибокої поваги вітаємо Вас зі славною датою у Вашому житті! Багато років вже Ваша трудова діяльність пов’язана з фармацевтичним факультетом Одеського національного медичного університету, з рідним вже для Вас колективом. Вас завжди відрізняє висока вимогливість до себе, висока відповідальність за будь-яку доручену справу, щире і добре ставлення до людей. За роки спільної роботи Ви всім довели свою незаперечну працездатність, унікальний професіоналізм і динамічне зростання в опануванні нових знань, що, безперечно, є приводом для захоплення та успадкування молодшими співробітники нашої кафедри!

Ми щиро бажаємо, щоб Ваше життя було наповнено приємними турботами, геніальними ідеями і блискучими перемогами! Нехай в Вашій душі ніколи не вичерпається джерело доброти! Здоров’я Вам і довгих-довгих років життя, радості і сміху, поваги оточуючих і любові рідних! Нехай все складеться так, як було задумано! Зі святом Вас! Будьте щасливі!