Високі нагороди Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти»

17-19 травня 2023 року в онлайн режимі відбулася Чотирнадцята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти». Цей міжнародний форум за своїм фаховим рівнем, змістовністю програми з найбільш актуальних питань модернізації сфери освіти, представленим колом професійних освітніх і наукових досягнень, чисельністю учасників усіх ланок системи освіти є найбільш рейтинговим та широкомасштабним в Україні. Статус міжнародного в цьому році було підтверджено участю навчальних закладів Польщі, Литви, Румунії, Угорщини, Естонії. Виставку супроводжувала змістовна тематична програма, яка включала 65 заходів у онлайн режимі за участю керівників, провідних фахівців і науковців Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», практичних працівників сфери освіти, а також студентів, учнів, батьків і широкої громадськості. Експертну оцінку якості робіт проводили науковці й фахівці наукових установ Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти». А це  384 конкурсні роботи в 11 тематичних номінаціях.

Одеський національний медичний університет за високі показники у рейтинговому виставковому конкурсі для закладів вищої, післядипломної та професійної (професійно-технічної) освіти отримав Гран-Прі у номінації «Міжнародна діяльність». За перемогу в конкурсі з тематичної номінацій «Виховання національної еліти – запорука майбутнього розвитку українського суспільства» університет був нагороджений золотою медаллю.

Ректор Одеського національного медичного університету професор Валерій Запорожан був нагороджений почесною грамотою за плідну працю і вагомий особистий внесок у забезпечення високого рівня організації освітньої діяльності. Одеський національний медичний університет також отримав диплом за презентацію досягнень і активну діяльність із підвищення якості національної системи освіти.

Слід зазначити, що тільки в квітні 2023 ОНМедУ прийняв участь  у Міжнародній спеціалізованій виставці «Освіта та кар’єра – 2023», та у 7-ми онлайн ярмарках освіти, які проводилися міжнародною компанією Begin Group.