Відбувся позаплановий інструктаж студентів ОНМедУ з питань пожежної безпеки

Адміністрація Одеського національного медичного університету приділяє велику увагу інформованості студентів щодо правил безпеки життєдіяльності. Тому в вишу постійно проводяться заходи, які спрямовані на збереженням життя та здоров’я здобувачів освіти та попередження надзвичайних ситуацій в ОНМедУ.

Тривалий час вишу ефективно співпрацює з пожежно-рятувальними частинами ГУ ДСНС України в Одеській області.

Напередодні Нового року, 29 грудня, за ініціативи ректора ОНМедУ Валерія Запорожана в гуртожитках 1/1 та 1/2 відбувся позаплановий інструктаж студентів з питань пожежної безпеки. Пожежні інструктори відділу запобігання надзвичайним ситуаціям по Суворовському району Одеського районного управління ГУ ДСНС України в Одеській області акцентували увагу студентів, заступників деканів факультетів, комендантів та вихователів гуртожитків на правилах пожежної безпеки, особливостях евакуації при надзвичайній ситуації та першочергових діях у разі її виявлення, особливостях використання різного типу вогнегасників із практичним відпрацюванням.