Відбулася зустріч молодих вчених ОНМедУ з докторкою Джесікою Зихович

19 жовтня 2021 р. на базі Національно академії педагогічних наук України в режимі онлайн відбулася зустріч молодих вчених ОНМедУ з докторкою Джесікою Зихович, яка очолює Представництво Інституту міжнародної освіти в Україні та офіс Програми імені Фулбрайта.
Мова йшла про Програми ім. Фулбрайта та ідеї, що пропагує і уможливлює міжнародна освіта.
Джесіка Зихович – докторка славістики, докторський ступінь здобула в Університеті Мічигану, США, постдокторська дослідниця у Канадському інституті українських студій Університету Альберти в Едмонтоні. Фулбрайтівська дослідниця, cтипендіатка програми U.S. Scholar Program 2017-2018, викладала на кафедрі соціології Національного університету «Києво-Могилянська академія», працюючи над дослідницьким проєктом про роль жінок у розвитку й становленні кібернетики “Lifting the Digital Iron Curtain: A Social and Cultural History of the Red Web”. Антропологиня, перекладачка, громадська активістка. Захід проходив англійською мовою та був організований Національною академією педагогічних наук України спільно з Fulbright Ukraine та РМУ при МОН України. Були освітлені питання з академічної мобільності, наукового пошуку тощо.