Видано сбірник за матеріалами XХ ювілейної міжнародної науково-практичної конференції

Шановні колеги!

Кафедра фізичної реабілітації, спортивної медицини, фізичного виховання та валеології нашого університету під керівництвом професора Юшковської Ольги Геннадіївни традиційно підготувала та провела XХ ювілейну міжнародну науково-практичну конференцію, присвячену 120-річчю ОНМедУ «Сучасні досягнення спортивної медицини, фізичної реабілітації, фізичного виховання та валеології 2020»

Не так давно ми в прямому ефірі могли бути причетними до цієї події. За матеріалами роботи конференції було видано збірник, з яким ви можете ознайомитися в наукової бібліотеці ОНМедУ та інших наукових бібліотеках. Електронний варіант збірника праць конференції представляємо вашій увазі.