«Весь світ – театр, і люди в ньому актори…»

Цієї осені розпочалася плідна співпраця ОНМедУ та Одеського українського академічного музично-драматичного театру ім. В. Василька.

Вже понад 100 студентів, які приїхали вчитися до Одеси з різних куточків нашої країни, з початку навчального року відвідали за кошти Студентського самоврядування музей та вистави театру. Репертуар різноманітний: «Про кохання…без слів», «Останній день літа», «Любов по-французські» та ін. Особливу увагу привернула до себе вистава «Турандот».

Після відвідання музею та вистав здається, що надихалися чистого повітря. Мистецтво — найкращий цілитель людської душі. Відвідування театру буде продовжуватись весь жовтень і
листопад! Поспішайте встигнути!

Квитки кожен студент ОНМедУ може отримати безкоштовно у куратора проекту Тетяни Анатоліївни Мисечко ((063) 158 40 67, (066) 884 86 54 (viber)).