Валерій Запорожан: Для вченого найголовніше — передати свої знання та виховати наступне покоління послідовників

Для кожного вченого студенти — це свідчення того, що його навички, знання і досвід були здобуті не напрасно, що його діло буде жити та надихати нові і нові покоління послідовників. Про це журналістам сказав голова Вченої ради Одеського національного медичного університету Валерій Запорожан під час урочистого посвячення першокурсників.

Він додав, що вручав білі халати першокурсникам ОНМедУ протягом 25 років, і кожний з цих днів був особливим. «Те, що ми вкладаємо в них, це наша творчість і наше безсмертя. Ми даємо їм те, про що мріяли в юності і що врешті змогли реалізували — знання, вміння, духовні і моральні принципи. Я люблю свою роботу і наших студентів, вони і є сенс», — сказав Валерій Запорожан.

Він додав, що у в сьогоднішніх першокурсниках він бачить майбутніх академіків, видатних лікарів, ректорів і управлінців: «Їхнє покоління займе наше місце, і це дуже надихає».