Академік Валерій Запорожан привітав одеситів із 225-річчям міста

Голова вченої ради Одеського національного медичного університету, академік і почесний громадянин Одеси Валерій Запорожан привітав земляків із 225-м ювілеєм рідного міста.

Під час урочистих заходів за участю керівництва міста, звертаючись до одеситів, Валерій Запорожан сказав, що все життя присвятив перлині Чорного моря: «Я народився тут, вчився в нашому медичному університеті, лікував, оперував, рятував житті одеситам та вчив цьому своїх студентів. Можу сказали, що все життя я служу Одесі і щасливий від того».

Він додав, що Одеський національний медуніверситет зробив чималий внесок у популяризацію Одеси в світі, укріплення її міжнародного іміджу як міста видатних вчених і лікарів. На запрошення університету місто відвідували нобелівські лауреати, котрі є легендами світової медицини. Вони читали лекції, проводили майстер-класи для студентів, оперували пацієнтів університетської клініки. Випускники університету успішно працюють у всіх куточках світу, прославляючи Україну та рідну Одесу. Ціла асоціація вихованців ОНМедУ діє в Каліфорнії, США. «Де тільки не скажеш, що родом із Одеси, всюду зустрічаєш посмішки — весь світ знає це талановите, гостинне і красиве місто на березі Чорного моря. Я гордий служити одеситам, носити звання почесного громадянина Одеси та бути частиною нашої великої і дружної родини», — сказав Валерій Запорожан, побажавши землякам міцного здоров’я, злагоди, миру та процвітання.