Валерій Запорожан взяв участь у засіданні Ради ректорів під головуванням Міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка

Ректор Одеського національного медичного університету, академік Валерій Запорожан  взяв участь у засіданні Ради ректорів, яке проходить під головуванням Міністра охорони здоров’я України Віктора Ляшка 8 липня.

У засіданні приняли участь ректори закладів вищої освіти і післядипломної підготовки в галузі знань 22 «Охорона здоров’я», голова Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Олена Єременко, директор ДО «Центр тестування при МОЗ України» Леся Олійник, керівники підрозділів та фахівці галузевих міністерств.

Учасники засідання обговорили  стан розвитку і перспективи вищої медичної освіти, практичну підготовку майбутніх лікарів, проблемні питання підготовки в інтернатурі, перспективи розвитку системи безперервного професійного розвитку лікарів і роль закладів вищої освіти в цьому питанні, підбивають підсумки навчального року-2020/2021.

«Обговорили на вищому рівні дуже важливі і чутливі для нашої галузі питання. Хочу висловити подяку Міністерству охорони здоров’я та особисто Віктору Кириловичу за активізацію роботи Ради ректорів, за готовність чути і підтримувати університети, адже вони на передовій підготовки майбутніх лікарів», — прокоментував Валерій Запорожан.