В рамках міжнародного співробітництва ОНМедУ в проєкті HEI4Future пройшов перший день Hackathon4Future event

Сьогодні в рамках міжнародного співробітництва ОНМедУ в проєкті HEI4Future відбувся перший день Hackathon4Future event.
На заході були присутні представники з Турції, Іспанії, Італії, Португалії, Албанії, Грузії, Ємену, США, Морокко, Казахстану, Узбекістану та України. Від Одеського національного медичного університету Н в заході приймають участь як студенти, в тому числі міжнародного факультету, так і молоді науковці (аспіранти, викладачі).
На зустрічі були обговорені головні проблеми сучасності, які потребують вирішення: урбанічна мобільність, проблеми здоров’я та виробництва. Результати обговорення стали фундаментом для створення проєктів з вирішення вказаних проблем. Представники ОНМедУ сформували три креативні команди, які працююють з ментором над інноваційними ідеями з вирішення проблем здоров’я, інклюзивності та поліпшення інфраструктури міста. Вже завтра результати їх напрацювань будуть презентовані.
Бажаємо успіху командам та вболіваємо за наших представників!