В Одеському національному медичному університеті стартував основний етап вступної кампанії

19 липня розпочалась подача заяв та документів до приймальної комісії  Одеського національного медичного університету на спеціальності 222 — «Медицина», 221 — «Стоматологія», 226 — «Фармація, промислова фармація», 073 — «Менеджмент», 053 — «Психологія».

Подача заяв відбувається через електронний вступ, але якщо у абітурієнтів є будь-які питання, вони можуть звернутися до приймальної комісії, яка знаходиться за адресою: вул. Ольгіївська,13.

Для тих вступників, які потребують допомоги у подачі електронної заяви або створенні особового електронного кабінету — обладнано куточок вступника.

Нагадуємо, з усіх питань стосовно вступу до Одеського національного медичного університету звертайтесь за телефоном (048) 723-35-67 та е-поштою: [email protected]