‼️Домедична допомога в умовах воєнного стану для цивільних осіб‼️ Продовження тренінгів в дистанційним та очному форматі.

Навіть у ці непрості часи ми продовжуємо проводити тренінги, що можуть врятувати життя в дистанційному форматі.

Чи відомо Вам, що 70% відсотків людей з раптовою зупинкою кровообігу можливо було врятувати???  Що робити, якщо людина, яка знаходиться поряд з Вами, знепритомніла і Ви діагностували зупинку серця? European Resuscitation Council (ERC) та American Heart Association (AHA) розробили алгоритми з надання допомоги у даному випадку.

Відповіді на ці запитання Ви отримаєте на безоплатних тренінгах “Базова підтримка життєдіяльності” з використанням сучасного симуляційного обладнання, які будуть проводитися на кафедрі Симуляційних медичних технологій. Тренінги проводяться для усіх охочих студентів всіх курсів та факультетів, а також співпробітників ОНМедУ.

Записатися можно, відправивши листа з інформацією про себе (повні ПІБ та контактний номер телефону) на електронну адресу кафедри Симуляційних медичних технологій: [email protected]

Також для навчання або у разі нагальної потреби ви можете користуватися чат-ботом за посиланням: https://t.me/BLSupport_ONMedU_bot