Переваги ОНМедУ: багаторічний досвід та високі технології. ОНМедУ запрошує абітурієнтів до вступу.

Одеський медуніверситет — це 59 кафедр, 48 клінічних баз, 11 тисяч студентів та інтернів. Це один з найпотужніших вищих навчальних закладів України. Студенти мають можливість практикуватися в університетських клініках на найсучаснішому обладнанні та відпрацьовувати навички в унікальних симуляційних класах, де роботи повністю імітують справжніх пацієнтів. Тут працюють висококваліфіковані викладачі та лікарі. Мікс технологій та 120-літнього досвіду викладання та лікування переконали інтерна Давида Шахбазова навчатися саме в ОНМедУ.

Триває вступна кампанія-2022. Якщо ви мрієте стати лікарем і хочете служити людям, двері ОНМедУ для вас відчинені.