Університетська клініка отримала безкоштовно новітню апаратуру

ОНМедУ продовжує розширювати співпрацю з Туреччиною. Зараз готуються угоди про співпрацю з медичними ВНЗ цієї країни. А в минулому, 2016 році ОНМедУ, у рамках Проекту міжнародної технічної допомоги «Надання підтримки у сферах охорони здоров’я та соціальних послуг», звернувся до Турецької агенції зі співробітництва та координації (ТІКА) з проектною пропозицією «Обладнання відділення анестезіології з палатами інтенсивної терапії (ВАПІТ) Багатопрофільного медичного центру (Університетська клініка №1)». Цей проект був ухвалений в результаті конкурсу проектів агенції ТІКА та у цьому році, при сприянні генерального консула Туреччини в Україні  Джеміля Уфук Тогрула наша Університетська клініка отримала безкоштовно новітньої апаратури більш ніж на 35 тисяч доларів США. Крім того Туреччина надала свою безкоштовну допомогу ще й у налаштуванні приладів та навчанні наших співробітників роботі на цьому обладнанні.

Дуже дякуємо турецьким колегам за великий внесок в розвиток нашого університета й клініки та сподіваємося на подальшу плідну і взаємовигідну співпрацю!