В ОНМедУ розпочалася зимова екзаменаційна сесія

Особливість цієї сесії — дистанційний характер її проведення, який здійснюється відповідно до затвердженого «Положення про організацію дистанційної форми освітнього процесу в Одеському національному медичному університеті» Центральною координаційно-методичною радою. Відмінність проведення сесії в онлайн форматі від звичного екзаменаційного процесу полягає в тому, що до основних учасників (ректорат, деканати, кафедри, навчальний відділ) приєднуються нові (відповідальні за розміщення інформації на платформі Microsoft Teams та технічна допомога). І саме від їх злагодженої роботи залежить успішне проведення сесії.

Як повідомила в. о. проректора з науково-педагогічної (навчально-методичної роботи), професор Ірина Петрівна Шмакова, зимова екзаменаційна сесія в університеті проводиться відповідно до затверджених нормативними документами та наказом. На сайтах кафедр представлена вся необхідна методична документація, в тому числі і екзаменаційні питання, з якими можуть ознайомитися студенти. Проректори, відповідальні за проведення сесії, регулярно відвідують кафедри з метою контролю якості екзаменаційного процесу, для координації роботи проводяться спільні наради з деканами, завідувачами кафедр, начальником навчального відділу та співробітниками, що забезпечують роботу в Microsoft Teams. «Підсумок сесії залежить від усіх нас, тому ми докладаємо максимум зусиль для досягнення високого результату», — підкреслила Ірина Шмакова.