Перший день студентської конференці

Шановні колеги !

22 квітня відбувся перший день щорічної Науково-практичної конференції з міжнародною участю «Сучасні теоретичні та практичні аспекти клінічної медицини» для студентів та молодих вчених, присвяченої 110-річчю з дня народження Івана Володимировича Савицького. У конференції прийняли участь студенти всіх факультетів та співробітники кафедр Одеського національного медичного університету, також були представлені роботи у співавторстві з медичними ВНЗ Львова, Сум та інших міст України. У конференції приймали участь студенти та молоді вчені з таких країн – Білорусь, Казахстан, Росія. Конференція була розподілена на секції, які одночасно проходили на онлайн-платформі Microsoft Teams. Студенти та молоді вчені мали змогу представити свої наукові дослідження та презентації головам своїх секцій, членам Президіуму та іншим учасникам конференції, серед яких буди студенти, інтерни, аспіранти, клінічні ординатори, викладачі, лікарі та наукові співробітники. У конференції приймало участь 13 секцій, у кожній з яких заслуховувалися доповіді студентів та молодих вчених, після чого Президіум обирав переможців за критеріями якості оцінювання.

На конференції прийняло участь 2015 слухачів, усього було 324 доповіді, серед яких 268 доповіді студентів та 66 доповідей молодих вчених.

23.04. з 9:00 проводяться майстер-класи у загальному каналі конференції Microsoft Teams, а саме «Основи лапароскопічної хірургії», підготовлений кафедрою Роботизованої та ендоскопічної хірургії, який буде проведено у режимі реал-тайм, «Первинна реанімація новонароджених (КРОКИ АВС)», «Інтубація новонароджених (КРОК Е)», які підготовлені колективом кафедри Пропедевтики педіатрії.

23 квітня о 14:00 на нашому каналі в Microsoft Teams чекаємо всіх учасників та гостей конференції на урочистому пленарному засіданні, де будуть оголошені переможці конференції, заслухано найкращу доповідь, що присвячена Івану Володимировичу Савицькому та буде докладено звіт про роботу ТМВ та СНТ за 2020/2021 н.р. разом з підсумками конференції.
Посилання на пленарне засідання→

Дякуємо всім, хто приймав участь у конференції!