Святкування Дня писемності та мови в ОНМедУ

У рамках святкування Дня писемності та мови в Одеському Національному медичному університеті була проведена низка заходів, що були організовані кафедрою Суспільних наук.

Так, в період з 7 по 11 листопада відбулися Олімпіада з української мови, тематичні лекції, презентації та доповіді, брейн-ринг, декламування віршів тощо. А також був проведений Всеукраїнський диктант національної єдності, який писали й ті, хто навчається, в тому числі іноземці, й викладачі ОНМедУ. Протягом тижня студенти різних курсів презентували свої доповіді на теми: «Цікаві факти про українську мову»,«Нестор-літописець»,««Енеїда» Котляревського: історико-культурний аналіз» та інше.

Враховуючи професійне спрямування, була запропонована така тематика виступів: «Слово лікує», «Комунікація «лікар-пацієнт», «Використання української мови у лікарській діяльності». Можна зазначити, що проведені заходи сприяли популяризації української мови і вихованню молодого покоління в дусі патріотизму, пошани до своєї історії та культури.