Світла пам’ять Віктору Петровичу Непораді

21 грудня  на 84-му році життя перестало битися серце доцента кафедри медицини катастроф та військової медицини Віктора Петровича НЕПОРАДИ.

Віктор Петрович закінчив Одеський медичний інститут у 1963 році, після чого працював у системі охорони здоров’я санітарним лікарем. В 1972 році захистив кандидатську дисертацію. В 1982 році отримав наукове звання доцента.

З 1984 року — завідувач кафедри епідеміології Одеського медичного інституту, а з 1986 року, у зв’язку з реорганізацією — завідувач курсу епідеміології кафедри інфекційних хвороб.

З 2006 року працював доцентом на кафедрі медицини катастроф та військової медицини.

За час своєї праці Віктор Петрович НЕПОРАДА доклав багато зусиль до підготовки наукових кадрів та виховання майбутніх лікарів. Викладав для іноземних студентів англійською мовою. Користуючись загальною повагою, він залишався скромною, привітною і дуже доброю людиною, надійним другом. Чесний, порядний, чуйний товариш, завжди готовий допомогти, він любив і шанував свою родину.

Співробітники університету, колеги кафедри медицини катастроф та військової медицини, студенти і друзі висловлюють глибоке співчуття рідним та близьким Віктора Петровича, сумують разом з ними.

Пам’ять про Віктора Петровича НЕПОРАДУ назавжди збережеться у наших серцях.

Прощання відбудеться 23 грудня  об 11:30 за адресою:
Лідерсовський бульвар, 11.