Наші молоді вчені акушери-гінекологи

І знову кафедра Акушерства та гінекології №1 приймає закордонних та вітчизняних спеціалістів з нагоди щорічної V ювілейної конференції з міжнародною участю – «Сучасні діагностичні та лікувальні підходи при ендометріозах».

Конференція була представлена досить цікавою програмою. Не дивлячись на велику кількість доповідей, молодим вченим також була надана можливість короткого виступу в рамках конференції. Проявити себе в якості доповідача можна було представивши невеличку презентацію клінічного випадку із практики, тривалістю не більше 3 хвилин. Охочих було багато, взяли участь 12 представників кафедр:

1. Старущенко Т. Є. (м.Одеса)- «Ендометріоз органів малого тазу в поєднанні з хронічним ендометритом.»
  2. Стамова Н.О. (м. Одеса) «Клінічний випадок ендометріозу післяопераційного рубця.»
  3. Кушнір Г.Ю. (м. Одеса) «Ендометріоз післяопераційного рубця на матці.»
  4. Сидоренко А.В. (м. Одеса) «Морфологічні особливості поєднаної патології матки. Питання діагностики.»
  5. Салех Е.С. (м. Одеса) «Передлежання плаценти у жінок з ендометріозом.»
  6. Гайдаржи К.(м. Одеса) «Розрив матки у жінки з ендометріозом».
  7. Желєзов Д. (м. Одеса) «Ектопічна вагітність в післяопераційному рубці».
  8. Бринь (м.Київ) «Аденокарцинома. Успішна вагітність.»
  9. Григурко Д.О. – (м.Херсон) «Ектопічна вагітність при ендометріозі».
  10. Хомутовський В.П. (м.Одеса) «Ендометріоз фасції передньої черевної стінки.»
  11. Заржицька Н. (м. Одеса) «Випадок успішного лікування вузлового аденоміозу з настанням вагітності.»
  12. Голубова Н.А. (м. Одеса) «Ендометріоз сечового міхура.»

Обов’язок оцінити цікаві презентації взяла на себе комісія в складі професорів кафедри: Анчевої І.А., Манасової Г.С., Ярмоленко Т.О.. Найкращих доповідачів очікували достойні призи від спонсорів конференції.