Студентський науковий гурткок VIA SCIENTORUM кафедри суспільних наук ОНМедУ в гостях у Наукового етнологічного студентського товариства (НЕСТ) Одеського національного університету ім. І. Мечникова

3 листопада 2023 року відбулося спільне засідання студентського наукового гуртка VIA SCIENTORUM Одеського національного медичного університету (науковий керівник к. іст. н., доц. Тетяна Леонідівна Подкупко) та Наукового етнологічного студентського товариства (НЕСТ)  (науковий керівник к. іст. н., доц. Наталія Олександрівна Петрова) .

В рамках вибіркової дисципліни “Археологічний та етнографічний туризм та музейництво” здобувачі ОНУ ім. І. Мечникова підготували цікаві доповіді, а гостинна Етнографічна Світлиця за сприяння студентської ради факультету історії та філософії радо прийняла гостей. Захід відбувся у змішаному форматі та об’єднав в цікавому спілкуванні понад 20 учасників.

Це новий досвід співпраці, коли спільні наукові зацікавлення знайшли медики та історики. Як викладачі, так і здобувачі висловили бажання подальшого співробітництва, обмінялись ідеями та планами нових цікавих, плідних, наукових зустрічей.