Студентський гурток кафедри гістології, цитології, ембріології та патологічної морфології з курсом судової медицини: Новий етап у розвитку

Студентський гурток кафедри гістології, цитології, ембріології та патологічної морфології з курсом судової медицини Одеського національного медичного університету інформує про свої останні новини та перспективи. Нещодавно наш гурток відновив свою активну роботу та запустила офіційну сторінку в соціальній мережі Instagram, де можна знайти актуальну інформацію щодо життя студентського гуртка кафедри, події, анонси наукових та інтерактивних заходів обміну знаннями між студентами.

Однією з ключових змін студентського гуртка кафедри стало призначення нового старости Софії Матюшенко, студентки медичного факультету 3-го курсу, яку вітаємо із почесною роллю та великими очікуваннями. Її досвід та відданість навчальному процесу обіцяють призвести до нових досягнень та розвитку кафедри.

Зараз гурток стоїть перед численними зацікавленнями та амбіційними планами на майбутнє. Ми прагнемо посилити дослідницьку діяльність, розширити міжнародний обмін знаннями між студентами та викладачами, а також активно співпрацювати з іншими кафедрами та кафедральними гуртками Одеського національно медичного університету.

Одним із головних трендів цього періоду є покращення навчального процесу та забезпечення наших студентів новітніми знаннями та практичними навичками. Ми віримо, що робота та співпраця всієї команди допоможе нам досягти великих результатів та зберегти високий стандарт якості нашої освіти.

Запрошуємо всіх студентів, викладачів та зацікавлених осіб приєднатися до нас на Instagram і слідкувати за нашими досягненнями, новинами та подіями. Разом ми будемо крокувати у майбутнє та досягати великих висот в галузі патологічної анатомії!

Офіційна сторінка в Instagram: @patanatomy_onmedu

Офіційний канал в Telegram: https://t.me/patanonmedu