Перше засідання Вченої ради у новому навчальному році

7 вересня  в Одеському національному медичному університеті відбулося перше засідання Вченої ради в цьому навчальному році.  Були запрошені члени ради, завідувачі кафедр, керівники структурних підрозділів, представники науково-викладацького складу.

На порядку денному  декілька дуже важливих питань. В першу чергу –оголошено  формат роботи Одеського національного медичного університету. Крім того,  голова Вченої ради ректор Валерій Запорожан представив напрямки стратегії розвитку ОНМедУ. Він закликав академічний персонал до більш плідної науково-дослідницької  праці з активізацією публікаційної діяльності у всесвітньо визнаних наукових журналах. Валерій Запорожан наголосив на необхідності участі кафедр у створенні різноманітних проєктів, завдяки чому з’явиться можливість грантового фінансування.