Студенти ОНМедУ зустрілися з учнями старших класів одеських шкіл

З 24 по 28 квітня студентами Одеського національного медичного університету на чолі зі студентським самоврядуванням було проведено профорієнтаційні заходи в школах Одеси.

Студенти медичних та стоматологічного факультетів відвідали школи № 10, 16, 26, 101 та Європейський ліцей.

Під час зустрічі майбутні абітурієнти ознайомились з правилами вступу до Одеського національного медичного університету на 2023 рік, отримали відповіді на найактуальніші питання щодо деталей вступу. Зі свого боку студенти ОНМедУ розповіли про особливості навчання у своїй alma mater, про цікаві моменти з їхнього студентського життя.

Студентське самоврядування висловлює подяку студентам медичного та стоматологічного факультетів: Анастасії Перчик, Анатолію Гончаруку, Тимофію Багнюку, Ірині Осмоловській, Марії Томчук, Ангеліні Кушнір за активну співпрацю в проведенні профорієнтації.