Мовно-літературний конкурс «Мова для культури – те саме, що центральна нервова система для людини»

З метою розвитку творчо-літературних здібностей молоді, для популяризації функціонування державної мови та до Дня слов’янської писемності і культури кафедра суспільних наук Одеського національного медичного університету запрошує здобувачів вищої освіти ОНМедУ взяти участь у мовно-літературному конкурсі «Мова для культури – те саме, що центральна нервова система для людини» (організовано на підставі Розпорядження Ректора ОНМедУ від 8 травня 2023 р.)

Конкурсною роботою є творче есе, самостійно підготовлене учасником.

Вимоги до оформлення:

1. Обсяг конкурсної роботи – до 2 сторінок.
  2. Текст друкується шрифтом Times New Roman, міжрядковий інтервал – 1,5, кегль – 14.
  3. Праворуч зверху подаються відомості про автора : прізвище, ім’я, по батькові, курс, група, факультет; нижче посередині великими літерами назва есе; далі – текст.

Творчі роботи просимо надсилати у період 10-14 травня 2023 р. на електронну адресу: [email protected]

Результати конкурсу будуть оприлюднені на сайті ОНМедУ 22 травня.

Нагородження переможців відбудеться 23 травня.

Чекаємо на ваші твори!
Натхнення!